Kredyt hipoteczny z rabatem w ING Banku Śląskim

| 30 marca 2014 | 0 komentarzy

ING Bank Śląski rozpoczął akcję rabatową dla klientów korzystających z oferty kredytu hipotecznego. Bank oferuje 50% rabatu na ubezpieczenie nieruchomości w pierwszym roku kredytowania.
Aby wziąć udział w akcji rabatowej należy złożyć wniosek o kredyt hipoteczny do 30 maja 2014 r. oraz spełnić warunki wynikające z regulaminu. Klientom zostanie udzielony rabat w wysokości 50% kwoty opłaty za udostępnienie ubezpieczenia nieruchomości za pierwsze dwanaście miesięcy.

Ubezpieczenie nieruchomości, oferowane przez ING Bank Śląski w ramach kredytu hipotecznego, wyróżnia się szerokim zakresem ochrony m.in. ubezpieczeniem OC czy ruchomości domowych i stałych elementów. Dodatkowym atutem jest przyjazny dla klientów sposób obsługi – bank nie wymaga przedstawiania co roku polis ubezpieczeniowych i potwierdzania cesji. Klienci mogą skorzystać z jednej z dwóch ofert cenowych: „0% prowizji”, obniżającej koszty kredytu oraz „obniżona marża”, zmniejszającej wysokość rat w całym okresie kredytowania. Warunkiem jest posiadanie lub otworzenie przed podpisaniem umowy kredytowej konta osobistego w ING Banku Śląskim, oraz posiadanie lub zadeklarowanie wpływów na ten rachunek w wysokości min. 2000zł miesięcznie.

Akcja „Rabat 50% na ubezpieczenie nieruchomości” jest wspierana działaniami marketingowymi w Internecie oraz w oddziałach banku.

Źródło: ING Bank Śląski

O Autorze:

Filed in: Kredyty
×

Dodaj komentarz

You must be logged in to post a comment.

Google+