Kredyt dla studenta na prawo jazdy

| 7 marca 2016 | 0 komentarzy

W dzisiejszych czasach brak prawa jazdy może okazać się bardzo uciążliwy, szczególnie jeżeli mieszkamy na wsi lub w niewielkim miasteczku. Samochód to podstawowy środek transportu, który jest rozwiązaniem bardzo wygodnym i praktycznym. Jeżeli nie posiadamy uprawnień do prowadzenia pojazdów, niestety jesteśmy skazani na poruszanie się komunikacją miejską, co jest dosyć kłopotliwe, zważywszy na to, że w małych miejscowościach autobusy nie kursują tak często, jak w dużych aglomeracjach. Ponieważ posiadanie prawa jazdy wydaje się koniecznością, warto zadbać o nie odpowiednio wcześnie.

Wraz z ukończeniem 18-stego roku życia możemy rozpocząć starania o prawo jazdy. Jest to marzenie wielu młodych ludzi, którzy niestety nie zawsze dysponują odpowiednim budżetem, aby móc je zrealizować. Rozwiązaniem tego problemu, może okazać się kredyt na prawo jazdy dla studentów dostępny w banku Credit Agricole.

O kredyt samodzielny mogą ubiegać się osoby, które ukończyły 21 rok życia, osoby poniżej tego wieku mogą otrzymać pożyczkę wraz z rodzicami. Dużą zaletą kredytu dla studentów jest to, że posiada on elastyczne terminy spłaty, a raty można rozłożyć nawet na 72 miesiące. Decydując się na zaciągnięcie pożyczki w wysokości 1500 zł na okres 24 miesięcy, obciążymy swój budżet kwotą 2,80 zł dziennie. Kolejnym udogodnieniem, jakie proponuje Credit Agricole jest zniżka, którą można otrzymać za zdany kurs prawa jazdy. Osoby, które uzyskają odpowiednie uprawnienia w okresie 12 miesięcy od zaciągnięcia kredytu, a także spełnią pozostałe wymagania promocji, mogą liczyć dodatkowo na obniżkę oprocentowania o 2 p.p.

O tym, że prawo jazdy jest potrzebne, nie trzeba nikogo przekonywać, warto mieć takie uprawnienia, choćby dlatego, że przemieszczanie się samochodem jest szybsze i bardziej komfortowe, niż podróż autobusem czy pociągiem. To większa niezależność i swoboda, dlatego najlepiej zdecydować się na zrobienie kursu bezpośrednio po uzyskaniu pełnoletniości.

Sprawdź także:
kredyty gotówkowe promocje maj 2022
kredyty hipoteczne promocje maj 2022
konta osobiste promocje maj 2022
konta dla firm promocje maj 2022

O Autorze:

Filed in: Kredyty
×

Dodaj komentarz

You must be logged in to post a comment.

Google+